Thales Bungalov No - 3

Mutfak Alanı

Veranda

Çift Kişilik Yataklar

Televizyon

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Wi-Fi

Bungalov Detayları

Sapanca'nın Memnuniye bölgesinde, doğanın kalbinde yer alan Thales Sapanca Bungalov No 3 bungalovumuzda rüya gibi bir deneyim sizleri bekliyor. Ahşabın huzuru ve kuş sesleri eşliğinde güne başlayabileceğiniz otelimiz, modern konfor ile doğayı buluşturuyor.

Her detayı özenle düşünülmüş olan ve ev sıcaklığı sunan NO 3 bungalovumuz, 2+1 yapısıyla 1'den 6 kişiye kadar misafir ağırlama imkanı sunuyor. No 3 Sapanca bungalov havuzlu ev seçeneğimizin içerisinde mutfak alanı ve gereçlerinden kettle ısıtıcıya, ocaktan televizyona ve wi-fi ağına kadar her şey mevcut.

Ayrıca Thales Sapanca'nın merkezi sistemleri sayesinde yazın serin, kışın ise sıcacık bir yaşam alanı yaratılıyor. Bahçe keyfinizi arttırmak için veranda, yaz bahçesi ve barbekü alanı da mevcut. Kamera sistemleri ve güvenlik görevlisi ile doğanın kalbinde güvenilir bir dünya. Yeşilin kalbinde suya dokunmak isterseniz sıcak havuz, sauna ve jakuzi gibi olanaklarla dolu bu Sapanca bungalov evi, unutulmaz anılara ev sahipliği yapmak için sizleri bekliyor. 

Özellikleri

Oda Sayısı: 2+1

Oda Büyüklüğü: 80 m2

Kapasite: 6 Kişi

Manzara: Doğa Manzarası

Yatak Büyüklükleri: Çift kişilik yataklar ve tek kişilik yataklar

Mutfak Alanı: Mevcut

Veranda: Mevcut

İnternet Bağlantısı: Mevcut