Hakkımızda
Thales Bungalov

finest hotel

Jakuzi, Sauna

Konaklama deneyiminizi zenginleştirecek jakuzi ve sauna deneyimi.

Wi-Fi

Dijital dünyaya kolaylıkla bağlanmanız için wi-fi ağı.

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik kameraları ve görevlisi ile güvenilir bir konaklama alanı.

Kendini Keşfet

Kendini Keşfet

Kendinizi keşfetmek için adımladınız tüm bu yolları, bir o kadar da hayal ettikleriniz gerçeğe dönüştürmek için. İlmek ilmek işlediniz. Kim zaman şehrin kaosunda yoruldunuz, koşuşturmacanın içinde kaybolurken daha da ihtiyaç duydunuz biraz soluklanmaya ve dinlenmeye.

Rezervasyon Yap

Size Ait

İşte size ait bir dünya, doğanın içinde sizin için bir yer Thales Bungalov.
Sapanca’nın kalbinde,
Yeşil ve mavinin buluşma noktasında;
Şehirden kaosundan uzaklaşmak için
Ama şehrin uzaklığında şehre yakın olmak için
Nefes almak, yaşadığınızı hissetmek için
Özünüze dönmeniz ve toprağa dokunmanız, dinginleşmeniz için
Sadece sizin için size ait olan bir dünya…
Thales Bungalov size büyülü bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Rezervasyon Yap
Size Ait

Thales Bungalov, doğanın kalbinde, huzur ve lüksün mükemmel uyumunu sağlayarak sizlere unutulmaz anılar yaratmak için doğanın tam kalbinde bir huzur merkezi olarak tasarlandı. Sapanca bungalov evleri arasında sunduğu konfor ve ayrıcalıklar ile ön plana çıkan tesisimiz, sevdikleriniz ile en özel anlarınızı paylaşabileceğiniz, unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz bir dünyaya davet ediyor.

Sıcak yaz günlerinde ya da serin kış akşamlarında, Thales Bungalov, Sapanca bungalov havuzlu ile yeşilin dinginliğini suyun huzuru ile bütünleştirebilirsiniz. Sıcak su havuzu, jakuzi, sauna ve havuzumuz ile kendinize özel bir an yaratabilirsiniz.

Misafirlerimizin konforunu ve memnuniyetini ön planda tutan ilklerimiz ile yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız. Sapanca Bungalov Butik Otel tesisimiz, Memnuniye bölgesinde 2+1 bungalovlar ile 6 kişilik konaklama alanı sunmaktadır. Barbekü alanı, yaz bahçesi, arabası ile gelen misafirler için mevcut olan otopark, güvenlik görevlileri ve kamera kayıt sistemleri, wi-fi ağı, sıcak havuz, sauna, jakuzi gibi pek çok olanağı ile  hayalinizdeki tatil deneyimi için sizleri bekliyor. Doğanın büyüsünde kaybolup, konfor ve huzur dolu dakikalar yaşamak için Thales Bungalov Sapanca’ya davetlisiniz.

Misyonumuz

Konuklarımıza benzersiz ve unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmak en önemli misyonumuzdur. Sapanca bungalov ev seçenekleri arasında misafirlerimizin kendilerini özel hissetmelerini hedefleyen Thales Bungalov olarak, misafirlerimize huzur dolu bir ortamda konaklama imkanı sunarak, stres ve yoğunluğun dışında bir sığınak olmayı hedefliyoruz.
Misafirlerimize sıcak, samimi ve kişiselleştirilmiş hizmet sunarak, onların ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini aşmak için çaba gösteriyoruz. Konuklarımızın rahat etmelerini sağlamak ve tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmak için her detayı özenle düşünüyoruz. Doğamızı korumak için harekete geçiyoruz.

Vizyonumuz

Sektörde; saygı duyulan ve güvenilen, misafirlerimiz tarafından tercih edilen, misafirlerimiz ve ekibimiz arasında karşılıklı güven ve anlayışın sağlanması, yerli ve yabancı misafirlerimize kaliteli ve dünya standartlarında hizmet sunmak, sosyal sorumluluk faaliyetleri ile ekosisteme ve doğaya fayda sağlayan, insan - çevre sağlığı odaklı hizmet sunan, çalışan ekip arkadaşlarımızın memnuniyetini sağlayan, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı, sektörün öncü ismi olan  bir turizm şirketi olmaktır.