Thales Bungalov No - 2

Mutfak Alanı

Veranda

Çift Kişilik Yataklar

Televizyon

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Wi-Fi

Bungalov Detayları

Şehrin kaosundan, karmaşasından uzaklaşmak ve doğa ile iç içe olmak için ormanın ve yeşilin kalbinde bir yaşam alanı Thales Bungalov… Sapanca’nın Memnuniye bölgesinde yer alan Sapanca bungalov jakuzili havuzlu No 2 bungalovumuzda modern çizgilerin doğal detaylar ile buluştuğu bir yaşam alanı sunuyoruz.

80m2 büyüklüğünde olan ve 2+1 yapıda bulunan Sapanca bungalov evi No 2, çift konaklamaları ve grup konaklamaları için ev konforunda doğanın içerisinde huzurlu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Araçla gelmek isteyen misafirlerimiz için yüksek güvenlikli otopark mevcut.Ev konforu düşünülerek dizayn edilen No 2 bungalovumuzda mutfak alanı ve mutfak gereçleri bulunuyor. Kettle ısıtıcı, ocak, televizyon, wi-fi ağı bulunan Sapanca bungalov evimiz mevsim şartlarına  uygun olarak merkezi sistemler ile ısıtılıyor ve soğutuluyor. Yaz günlerinde serin mi serin; kış günlerinde ise sıcacık bir deneyim sunarak; misafirlerimizi 4 mevsim özel bir deneyime davet ediyoruz.

Huzuru hissedebileceğiniz No 2 bungalovumuzun verandasında biraz soluklanabilir ve anın tadını çıkarabilir; sıcak havuz ve jakuzi ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sapanca bungalov evi havuzlu tesisimizde yer alan yaz bahçesi, sıcak barbekü gibi alanlar ile deneyimini zenginleştirebilir ve unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Özellikleri

Oda Sayısı: 2+1

Oda Büyüklüğü: 80 m2

Kapasite: 6 Kişi

Manzara: Doğa Manzarası

Yatak Büyüklükleri: Çift kişilik yataklar ve tek kişilik yataklar

Mutfak Alanı: Mevcut

Veranda: Mevcut

İnternet Bağlantısı: Mevcut