Bungalov denilince akılara ilk gelen eşsiz güzellikleriyle kendine hayran bırakan Sapanca gelmekte. Eşsiz doğal güzellikleriyle şehir hayatından sadece bir iki saat içerisinde uzaklaşmanızı sağlayan bir fırsattır. Doğa içerisinde yürüyüş yapabileceğiniz, temiz bir köy havasında kahvaltı yapabileceğiniz, sizlere özel olarak ayrılan bir alanda huzurlu bir şekilde dinlenme imkanı. Son dönemlerde popülerliği daha da çok artan insanların hotel tatillerinden daha çok tercih ettiği Sapanca bungalov evler, maliyetlerinin hotellere oranla daha düşük olmasından ve aynı zamanda hem şehir hem de doğal hayatı bir nebze ayaklarınızın altına seren bir projedir.

Günümüzde oldukça büyük evlerin aksine minimalist tasarımlarıyla insanlara sakin ve telaşsız bir tatil deneyimi sunar.  Sapanca bungalov evleri sıcak ve samimi atmosferiyle sizleri evinizdeymiş hissi yaşatır, bizlere otel tatillerinden farklı olarak daha özel ve kendine ait bir alan hissiyle dinlenme imkanı sunar.  Peki, Sapanca bungalov evlerinin avantajları nelerdir?

Sapanca Bungalov Evlerin Avantajları

Bungalov evleri mimari açıdan asimetrik bir görünüme sahiptir. Ayrıca sizlerin tatil esnasında daha ferah hissetmeniz adına beyaz, mavi ve açık tonlarda boyanır. Bu şekilde kendinizi asimetrik bir yapı içerisinde sıkışmış değil oldukça ferah doğa ile iç içe hissedersiniz. Bungalovları uzaktan tanımak oldukça kolaydır ve asimetrik tasarımlarıyla doğa içerisinde oldukça dikkat çekerler.
 Sapanca bungalov evlerinin en büyük avantajlarından biri ise yeşillikler arasında yer almasıdır. Sakarya Sapanca Bungalov evler insanlara doğa ile birleşen huzurlu bir tatilin kapılarını açıyor. Doğanın o eşsiz sesini dinlerken temiz havayı soluyarak şehir hayatının stresi ve yoğunluğundan uzaklaşarak doğaya kendinizi teslim edebilirsiniz. Bu güzel yönlerinden dolayı Sapanca bungalov evler insanlara otel tatilinden daha çok özel alan sunuyor.

Sapanca Havuzlu Bungalov Evleri

Sapanca bungalov evleri insanlara doğa ile bütünleşen huzurlu bir tatil sunarken aynı zamanda hotel tatillerinden onu ayıran belki de en önemli özelliği belki de daha çok kişisel alan sunulması. Bu kişisel alanı sizlere kalacak yeri olan bungalov dışında havuzda kahvaltı, daha hijyenik koşullar gibi birçok imkan sunuyor. Sapanca bungalov butik otel seçenekleri sizlere özel havuz sunması kendinizi daha ayrıcalıklı ve konforlu hissetmenize neden olacaktır. Aynı zamanda daha hijyenik bir deneyim sunacaktır. Tatil boyunca sizlere lüks ve konforu bir arada sunuyor. Kendi kişisel havuzunuzda hem dinlenebilir hem de sizlere kahvaltı deneyimi sunuyor. Tüm bunlar tamamen sizlerin tatilinizi daha konforlu hale getirmek adına atılan adımlardır. Sapanca bungalov evlerinde size ayrılmış olan kişisel alan dışında da birçok aktivite sizlere sunuyor. Peki, sapanca bungalov evlerinde nasıl aktiviteler bulunuyor?

Sapanca Bungalov Evlerinde Aktiviteler

Sapanca Bungalov Airbnb evleri sizlere doğa ile birleşen huzurlu bir tatil dışında kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz aynı zamanda eğlenebileceğiniz aktiviteler sunuyor;
· Doğa yürüyüşleri
· Köy havası eşliğinde kahvaltı
· Kano
· Bisiklet turları
· Atv safari gibi birçok aktivite sunuyor.
Sapanca Bungalov Evlerini Neden Tercih Etmeliyiz?
Sapanca bungalov evlerini tercih etmeniz için sebepler;
· Özlemi duyulan doğa yaşantısını sizlere sunar.
· Eviniz kadar rahat bir ortam bulunur.
· Şehir stresinden uzaklaşarak kafanızı toparlarsınız.
· Doğanın iyileştirici gücünden yararlanmak.
· Sizlere romantik bir tatil deneyimi sunar.

Sapanca’nın kalbin de yer alan Thales Bungalov doğanın kalbinde eşsiz bir konaklama deneyimine davet ediyor. 6 – 8 kişilik konaklama olanağı sağlayan bungalov evlerden oluşan bungalov tesisi, sauna, jakuzi, sıcak havuz, kış bahçesi, barbekü alanı gibi olanaklar sunmaktadır. Şimdi siz de rezervasyon gerçekleştirerek, yeşilin içinde kuş seslerinin eşlik ettiği bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.